Nazi Lauck NSDAP-AO Nazi Questions and Answers . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

 

Propagandamaterial

Інформаційний бюлетень NS

 

Як ВИ можете чинити опір!

Крок перший: Встановити контакти!

НАЙБЕЗПЕЧНІШИЙ спосіб спілкуватися з нами –  надіслати листа звичайною поштою:

NSDAP/AO

PO Box 6414

Lincoln NE 68506

USA

Примітка: рекомендується не писати «NSDAP/AO».

НАЙШВИДШИЙ спосіб зв’язатися з нами – надіслати електронного листа:

zensurfrei @ unseen.is

["Tor" + www.unseen.is  / "Tor" + www.protonmail.ch  ]

 

Примітка: ЖОДНЕ з електронних повідомлень не сховане від «цікавих очей». Якщо Ви сумніваєтеся, не використовуйте електронну пошту.

Крок другий: Розкажіть нам, що Ви готові та можете робити!

Вирішіть, як Ви хочете, щоб допомогти. Варіанти: 1) розповсюдження літератури, 2) волонтерська робота, і 3) фінансові пожертви.

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ: Завантажте з нашого веб-сайту www.nsdap.info/propagandamaterial/propagandamaterial.htm   файли з агітаційним матеріалом або замовте #702 Пропагандивний CD. Самостійно роздрукуйте листівки, наклейки та інше. Або зв'яжіться з нами, щоб обговорити інші варіанти. [Примітка: Якщо Ви бажаєте залишатися повністю анонімним, Ви взагалі можете не звертатися до нас.]

ВОЛОНТЕРСЬКА РОБОТА: Зв'яжіться з нами, щоб обговорити ваші навички та наші потреби. Наші співробітники розкидані по всьому світу. Вони працюють таємно з власних будинків. НСДАП / АО працює ЗАКОННО там - проте таємно - де націонал-соціалізм є законним. І «незаконно» там - але не сильно - де націонал-соціалізм заборонений. [Примітка: Нам навіть не потрібно знати ваше справжнє ім’я! Все що нам потрібно - це лінія зв'язку.]

ФІНАНСОВІ ПОЖЕРТВИ: Зробіть платіжну тратту на банк США в американській валюті. Або відправте нам банкноти (євро, долари США або будь-які інші основні валюти). Якщо ви віддаєте перевагу залишитися анонімним, просто відправте нам добре прихованої гроші.

Ще один варіант – зробити покупку або з НСДАП / АО безпосередньо або  на сайті наших друзів www.third-reich-books.com та www.zensurfrei.com . Перший сайт є видавцем оригінальних книг Третього Рейху, переведених на англійську та інші мови. Вони приймають основні кредитні картки. Назва компанії, яка з'являється на заяві кредитної картки, як комерсант виглядає безневинно. Другий - сайт реселлера, чиєю спеціальністю є підтримка веб-сайтів політичних дисидентів.

Наш послужний список доводить...
Ніхто не перевищує NSDAP / AO

Мільйони стікерів зі Свастикою

Вже в перші роки після свого заснування, у 1972 році, НСДАП / АО розповсюдив в Німеччині мільйони стікерів зі свастикою. Вони були розклеєні підпільним Націонал-Соціалістичним рухом - організованими малими групами - в яких камради як воєнного, так і післявоєнного покоління працювали пліч-о-пліч.

Світ зрозумів, що Націонал-Соціалістичний рух в Німеччині не помре зі старшим поколінням. Навпаки: стане сильнішим! ФРНівський окупаційний режим (так звана "Федеративна Республіка Німеччина") виявився явно нездатним перемогти підпільний Націонал-Соціалістичний рух.

З лав цього "незаконно озброєного" Націонал-Соціалістичного руху з'явилася “законо озброєна”, яка у 1980-х стала головним підрозділом руху. Обидва відділи завжди добре працювали разом. (Дивись шведський документальний фільм «Істина робить вільним!")


Десять Націонал-Соціалістичних таблоїдів


“Бойовий клич НС” був заснований у 1973 році, НС Звіт у 1975 (у 1977 році він був перейменований у “Новий Порядок”). У 1990 році була додана газета шведською, а у 1991 - угорською мовами. 1992 року було запущено одночасно п'ять додаткових видань такими мовами:

французькою, іспанською, португальською, італійською, голландською. У 1993 було додано видання датською мовою. Так ми вже мали десять відверто Націонал-Соціалістичних таблоїдів. (Якийсь час також виходила газета російською мовою, яка друкувалася в Росії).

На рубежі століть видання продовжували виходити, однак у зменшеному форматі - 11x17. У 2010 році, після 15 років свого існування, видавництво було "тимчасово" припинено. У 2015 вони були відроджені. 86 примірників 16-ма мовами з'явилися у 2015 році, у друкованому форматі, а не просто "он-лайн".


Інтернет
 

Основний сайт NSDAP / AO був запущений в січні 2000 року. За перший рік роботи він мав 2,2 млн. “кліків”, за другий - 10 млн., а за третій - 20 млн. Через кілька років відвідуваність сайту сягла свого піку - 60 млн. "кліків" (або близько трьох мільйонів "відвідувань") протягом одного року.

Один з трьох найбільших серверів в США повідомив нам, що ми увійшли у десятку їхніх найбільш відвідуваних сайтів. 


Книговидавництво


У 2008 році ми встановили новий рекорд з книговидавництва: близько 100 нових книг вісьмома мовами за один рік.


Інтернет відео


У 2014 році протягом двох місяців НСДАП / АО створив 422 Інтернет відео 25 мовами. Це досягнення стало можливим завдяки успішній кампанії по відбору кадрів, яка пізніше привела до додаткових успіхів.


Камрад! Приєднуйся до нас!

Погляд зсередини на НСДАП / АО Сьогодні!

Почнемо з аналогії!

Була собі "консалтингова фірма". Ця фірма працювала в глобальному масштабі. Саме по собі, це може здатися не надто незвичайним. Особливо сьогодні. Проте, ця фірма була незвичайною. Навіть за сьогоднішніми мірками.

Клієнти
цієї консалтингової фірми були, в першу чергу, представники малого бізнесу та некомерційних організацій в Європі. Сама фірма була заснована в США, де свобода слова та - за європейськими стандартами - мінімальне державне регулювання давали їй величезну перевагу над фірмами заснованими в Європі.

Головним
виконавчим директором (далі - директором) цієї фірми був "Німецький-американець". Або, точніше, в "Amerikadeutscher" або "Auslandsdeutsche."

Співробітники
цієї фірми поділялися на різні категорії: а) "ділові партнери" та "незалежні підрядники", б) "добровольці", які симпатизували особистим переконанням директора фірми, в) "добровольці", які підтримували людей з подібними переконаннями і г) люди, які просто вірили в ідеали свободи слова та хотіли протестувати проти придушення свободи слова. Незалежно від ідеології.

Дуже
тісна співпраця всіх цих різнорідних елементів всередині однієї фірми мали як переваги, так і недоліки. Переваги очевидні. До недоліків можна віднести безпеку!

Тому,
фірма запровадила дуже жорсткі та широкі заходи безпеки. (Наприклад, навіть між собою всі зверталися одне до одного за "прізвиськами", а не реальними іменами.) Ці заходи безпеки можуть здатися надмірними. Особливо американцям, що живуть в Америці. Проте, ризик "перехресного зараження" та потенційна загроза "стеження", особливо через засоби електронної комунікації, змусили фірму прийняти ці запобіжні заходи.

Тепер давайте докладніше розглянемо цю фірму "зсередини"!

Заради кращої ілюстрації, ми будемо використовувати чоловіка на ім'я "Святослав".

Святослав
зконтактував з фірмою та сказав, що готовий працювати на волонтерських засадах. 

Він
отримав наступну відповідь:
По-
перше, його спитали про його кваліфікацію, інтереси та що саме він хотів би робити. 
По-
друге, йому запропонували його перше "завдання". (Звичайно, він сам вирішував прийняти або відхилити його. Якщо він погоджувався, то йому було запропоновано назвати приблизний час на виконання завдання).
По-
третє, йому дещо розповіли про заходи безпеки в фірмі.

Коли
Святославу розповіли про його перше завдання, він сказав, що ця справа є "простою, але нудною." Він погодився її виконати.

Святослав
старанно виконував своє дійсно "легке, але нудне" завдання. Йому було зрозуміло, що це справжня "робота", а не "веселощі та ігри". Однак Святослав був відданим ідеалістом. Не любителем. Тож, він не заперечував.

Святослав
дивився на це з іншого боку. Цю "нудну роботу" все одно мав би хтось виконувати. Крім того, це дало "новачку" шанс довести, що він був людиною "дії", а не "розмов".

Зрештою,
Святославові запропонували виконати інше завдання. Він прийняв його. Нове завдання було а ні легким, а ні нудним, як попереднє. Але воно не було складним. Святослав сказав собі: "Добре! Тепер я закінчив “табір новобранців".

Минув
рік. Святослав був дуже задоволений. Він багато зробив та дізнався за цей час. Він розумів, як його робота впливала на вражаючий прогрес фірми. Він бачив конкретні результати. Він знав, що відіграє значну роль. Його завдання поступово ставали все більш цікавими. Він любив виконувати їх!

Таких
людей, як Святослав у фірмі було багато.

Звичайно, "Святослав” - вигаданий персонаж. Однак, його історія - це історія реальних людей та реальних подій!

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 - USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com & www.nsdap.info

NSDAP/AO Home Page