Nazi Lauck NSDAP-AO Nazi Questions and Answers . . .

Nazi Lauck NSDAP/AO

     

Propagandamaterial - Informacyjny Biuletyn NS


Jak TY możesz walczyć!


Krok 1: Zdobądź kontakty!

Najbezpieczniejsza droga komunikacji z nami to droga pocztowa:

NSDAP/AO
PO Box 6414
Lincoln NE 68506 USA


Uwaga: Bardziej dyskretnie jest nie pisząc ''NSDAP/AO''.

Najszybsza droga komunikacji z nami to poczta email:
zensurfrei @ unseen.is

Uwaga: ŻADNA elektroniczna komunikacja nie jest bezpieczna przez wścibskie oczy. Jeśli masz wątpliwości, nie pisz do nas przez email. Jeśli CHCESZ wysłać wiadomość email to skorzystaj z kilku środków ostrożności. Po pierwsze, używaj przeglądarki Tor, by pozostać anonimowym. Po drugie, korzystaj ze ''stosunkowo bezpiecznych'' serwisów emailowych takich jak: Unseen - Unseen.is secure chat, calling, and email lub Secure email: ProtonMail is free encrypted email.


Krok 2: Powiedz nam, co TY jesteś w stanie zrobić!

Zdecyduj JAK chcesz nam pomóc. Dostępne opcje: 1) dystrybucja literatury, 2) praca wolontariusza, 3) datki finansowe.

DYSTRYBUCJA LITERATURY: Pobierz nasze materiały propagandowe w pdf z naszej strony. Nie musisz nawet się z nami kontaktować lub ujawniać tożsamości. Lub zamów naszą #702

Propaganda CD, która zawiera wiele układów. Później wydrukuj ulotki, naklejki itd. Przeczytaj również Jak Efektywnie Rozprowadzać Literaturę!

PRACA WOLONTARIUSZA: Skontaktuj się z nami, by podyskutować o Twoich umiejętnościach i naszych potrzebach. Nasi pracownicy są rozsiani po całym świecie. NSDAP/AO działa

LEGALNIE - niemniej jednak konspiracyjnie - tam gdzie Narodowy Socjalizm jest legalny. I ''nielegalnie'' - lecz nie przemocą - tam gdzie Narodowy Socjalizm jest zabroniony. Uwaga: Nie musimy nawet znać Twojej prawdziwej tożsamości! Wszystko, czego potrzebujemy to komunikacja. Tutaj jest zaświadczenie oraz Inside Look na NSDAP/AO Today!

DATKI FINANSOWE: Zrób przelew w amerykańskim banku w amerykańskiej walucie. Lub wyślij nam pocztą banknoty (Euro, dolar amerykański lub w innej głównej walucie). Jeśli wolisz
pozostać anonimowy po prostu dobrze schowaj wysyłane nam pieniądze.

ZAKUP: Inną opcją jest zrobić zakup wprost na NSDAP/AO lub od naszych przyjaciół z Third Reich Books i Zensurfrei. Ta pierwsza publikuje oryginalne książki Trzeciej Rzeszy tłumacząc je na angielski oraz inne języki. Akceptują oni główne karty kredytowe. Nazwa firmy, która ukazuje się na oświadczeniu karty kredytowej kupcowi, jest bezpieczna.

Ta druga to internetowy odsprzedawca, który specjalizuje się w goszczeniu politycznie dysydenckich stron internetowych.


 

POSZUKIWANI!

 

 Współpracownicy do produkcji.

 

 Aktywiści do dystrybucji.

 

 Darczyńcy funduszy.

 

 Człowiek za człowieka i dolar za dolara, NIKT nie przewyższa w działaniu

 NSDAP/AO!!!

 

Track Record NSDAP/AO udowodni to!

 

 ''Izolowane'' akcje ruchu NS są DOBRE!... Powiązane akcje ruchu NS są LEPSZE!...''Skoordynowane'' akcje ruchu NS są NAJLEPSZE! - Oto PIĘĆ przykładów z życia.

 

1. Załóż tabloid NS w DZIESIĘCIU językach

 Kiedy upadł Mur Berliński, ruch NS rozrastał się w Niemczech.

 NSDAP/AO w tym czasie publikowało jawnie NS tabloid w dwóch językach: Niemieckim i Angielskim. Przez około 15 lat. Ekspansja na dodatkowe języki była logicznym, następnym krokiem, ale nie moglismy zrobić tego samemu.

 Więc, wysłaliśmy apel do naszych abonentów z poza niemieckojęzycznych i angielskojęzycznych krajów.

 W zasadzie, powiedzieliśmy to:

''Chcemy założyć tabloid NS również w TWOICH rodzimym języku. Jednak nie znamy Twojego języka. Pomożesz nam?''

 Odpowiedź była przytłaczająca!

 W przeciągu dwóch lat zrobiliśmy ekspansje z DWÓCH do DZIESIĘCIU tabloidów NS. To było niespotykane w powojennej historii. (Pomogliśmy nawet finansować dziennik NS drukowany w ROSJI).

 Żaden z tych OŚMIU dzienników nie powstałby bez ZARÓWNO NSDAP/AO ORAZ naszej sieci współpracowników na całym świecie.

 By lepiej docenić wysiłek, trzeba pamiętać, że wszystko to stało się ZANIM zaczęto używać internetowej i e-mailowej komunikacji...oraz kiedy komputer stacjonarny był niemowlęciem! Stosunkowo niewiele ludzi posiadało komputer w tamtym czasie.

 Komunikacja zawsze była prowadzona poprzez listy poczty ślimaczej. Tylko kilku współpracowników miało faks.

 Większość tych współpracowników wysyłało PISANE NA MASZYNIE artykuły, którymi wolontariusze NSDAP/AO musieli się zająć...Pomimo faktu, że przeważnie NIE ZNALI tych języków. To zadanie było DODATKOWYM w ich regularnej pracy.

 Później NSDAP/AO wyposażyło się w najlepszych i najbardziej solidnych współpracowników z kompatybilnymi (Atari 520 ST) komputerami. Oprócz pisania na maszynie, używali Atari by mailować do nas 3 1/2 calowych dysketkiach.

 Kadra zajmująca się tym importowała pliki z tekstami do komputerowego programu publikacyjnego, drukowali kolumny zasadnego tekstu poprzez drukarki laserowe...a później obcinali je nożyczkami i naklejali na tekture. Te układy były rozsyłane do drukarzy, którzy usuwali z nich błędy i drukowali ostateczny produkt.

 Te nowe tabloidy były dostępne przez LATA. Nawet po tym jak szef NSDAP/AO Gerhard Lauck został ''uprowadzony'' w Danii w 1995 i wydany do Niemiec, gdzie został uwięziony do 1999 roku.

 Po powrocie Gerharda Laucka do Lincoln w 1999 roku wzrastające koszty zmusiły nas do zmiany tabloidów na biuletyn. (Przez chwilę, te biuletyny były dostępne nawet w PONAD dziesięciu językach).

 Niestety, wzrost popularności Internetu prowadził do spadku okresów drukowania.

 Ponadto dochody z ''innych źródeł'' zmniejszyły się. (NSDAP/AO miało straty. Musieliśmy wspomóc organizacje z własnych kieszeni. To prowadziło do odseparowania bizsenowych operacji, co dostarczyło znaczących sum na dekady.)

 - WIELKA RECESJA nie pomagała!

 Wygląda na to, że Internet był ZARÓWNO błogosławieństwem ORAZ ''przekleństwem''.

 ''Błogosławieństwo'', ZALETY są bardzo oczywiste.

 ''Przekleństwo'', WADY są mniej oczywiste. Zawierają one:

 Po pierwsze, ''susza'' informacji stała się ''przypływem'' informacji. ''Dobry towar'' został pogrzebany. Czasami jest to jak szukanie igły w stogu siana. Innymi czasy, jest po prostu zagrzebana.

 Po drugie, abonenci oprócz okresowej identyfikacji - oraz finansowego wsparcia - po prostu przeglądają stronę internetową. ''Wścibstwo'' bezpłatnych ofert oraz chwilowa zabawa i rozrywka. Pokrewny do ''wolnej miłości'' w formie niezobowiązującej jednej nocy...jako opozycja do długookresowego małżeństwa, założenia rodziny i posiadania dzieci.

 Po trzecie, nieefektywne (nawet jeśli z dobrymi intencjami) amatorstwo zastępuje profesjonalizm. [Uwaga: Nawet jeśli jakość techniczna oraz treść ''produktu propagandowego'' jest czasami BARDZO dobra, to rozlokowanie i pocjał jest rzadko OPTYMALNY. NSDAP/AO może tutaj pomóc.]

 Po czwarte, wielu Narodowych Socjalistów i innych nacjonalistów PRZECENIA Internet. Oprócz patrzenia na Internet, jak na JEDNO narzędzie, oni widzą w nim CAŁĄ SKRZYNKĘ NARZĘDZI! (To jest szczególnie oczywiste w Ameryce, gdzie ruch jest SŁABSZY dzisiaj niż był w latach 70. W Europie ruch jest znacznie MOCNIEJSZY).

 Jest to podobne do budowania obory, gdzie DWUDZIESTU ludzi pojawia się z tym świetnym, wysokiej technologii narzędziem zwanym ''PIŁĄ''...ale NIKT nie przyniósł rubasznego, starodawnego narzędzia zwanego ''MŁOTKIEM''.

 Oczywiście, zapora z wielu drzew zostaje przecięta. Ale z wielu przyczyn obora nie zostaje zbudowana!

 Jest to powód dla, którego ''model NSDAP/AO'' z lat 90 (okres szczytu) jest bardzo pouczający.

 Propaganda NSDAP/AO stała się dobrze znana, wśród przyjaciół i wrogów.

 Sympatyczne jednostki kontaktowały się z NSDAP/AO, by spytać: ''Jak mogę pomóc!'' My dostarczyliśmy możliwości do efektywnego aktywizmu.

 Sympatyczne organizacje kontaktowały się z NSDAP/AO, by spytać: ''Czy możemy razem współpracować?'' Znaleźliśmy wspólne drogi, by współpracować. Oboje skorzystaliśmy na tym. Ruch się rozrósł. Jest to sytuacja, w której nie ma przegranych.

 Nasz WRÓG (mainstreamowe media) kontaktowały się z NSDAP/AO, by spytać: ''Czy możemy zrobić wywiad?''(Kiedykolwiek działo się coś związanego z NS na świecie, dziennikarze kontaktowali się z NSDAP/AO w Lincoln i pytali o to.

 Czasami byliśmy zaskoczeni przez nich i musieliśmy do nich oddzwaniać, po otrzymaniu informacji od naszych sprzymierzeńców.)

 Nasza ''medialna koordynacja'' była bardzo efektywna! Nasze ''medialne pakiety'' czasami zawierały wywiady z przywódcami różnych organizacji NS, nie tylko z NSDAP/AO, raczej RÓWNIEŻ z kluczowymi sojusznikami z Niemiec i z innych miejsc w Europie. (Oczywiście, dyskusja z liderami NS była skoordynowana i mówili tylko o tym, co powinni powiedzieć!)

 Nawet bardzo małe akcje propagandowe NS na oddalonym krańcu świata mogłyby być ZNACZĄCE i dlatego WARTE OPUBLIKOWANIA, jeśliby był ''związane'' z NSDAP/AO.

 Wiele razy, tym kontaktem z NSDAP/AO były naklejki ze swastyką.

 Czasami, była to forma akcji przeprowadzona przez sprzymierzeńców NSDAP/AO. Np. wielka demonstracja ku pamięci Rudolfa Hessa w Niemczech i otwarcie stacji radiowej NS w Danii.

 Najbardziej dramatyczne było pokazanie w szwedzkiej telewizji filmu dokumentalnego "Wahrheit macht frei" , w którym NSDAP/AO grało kluczową role. (Tuzin państw transmitowano ten film.)

To są AKTUALNE CZYNY i FAKTY. Nie sama ''teoria''. [Zobacz rozdziały ''NSDAP/AO Chronology'' oraz ''Media Excerpts'' w książce online na An Introduction to the NSDAP/AO: The Fight Goes On!

 

II. Miliony naklejek ze Swastyką NSDAP/AO

 Kiedy przyszły założyciel NSDAP/AO Gerhard Lauck podróżował przez Niemcy w 1972 roku często widział NS graffiti. Slogany oraz wzory sugerowały czasami szczerą pracę Narodowych Socjalistów, a nie dzieci wygłupiających się.

 Jednak nie widział żadnych symboli poważnej ORGANIZACJI NS w Niemczech. (W szczególności, że NS uznano za nielegalny.)

 Zaraz po powrocie do Stanów Zjednoczonych wydrukował 1,000 niemieckojęzycznych naklejek ze swastyką oraz z nazwą ''NSDAP-Auslandsorganisation'' napisaną małą czcionką na samym dole. Zostały one wysłane do towarzyszów z Niemiec. Jeden z nich niedługo pojawił się w niemieckiej telewizji na plakacie wyborczym Willy Brandta.

 Drukarz, towarzysz George Adam Link skomentował: ''Chciałbym, żebyśmy mogli wydrukować DZIESIĘĆ tysięcy zamiast JEDNEGO tysiąca.''

Przez lata ''legalne ramię'' ruchu pojawiło się z ''nielegalnego ramienia''. Najbardziej znanym przywódcą poprzedniego był Michael Kühnen. Był on rekrutem NSDAP/AO oraz przeszedł szkolenie pod okiem najlepszych wojowników podziemia, ''Armin''. Kühnen (oraz jego następcy) blisko współpracowali z Lauckiem.

 Kühnen i Lauck uważali się za członków nie tylko tego samego ''ruchu'', ale nawet tej samej ''organizacji''! To odzwierciedliło lekką zmianę nazwy organizacji. Zamiast ''Auslandsorganisation'' przyjęto ''Auslands- und Aufbauorganisation''.

 Ich relacje zostały opisane jako krewnych z dwóch różnych służb tego samego wojska. (Np. U.S. Navy i U.S. Air Force...W ich przypadku chyba Kriegsmarine i Luftwaffe jest lepszym przykładem.)

 Michael Kühnen potwierdził to w swoich książkach. Rozwinięty cytat pojawia się w autobiografii Gerharda Laucka ''The Education of an Evil Genius''. Ich kolaboracja została uderzająco sportretowana w szwedzkim telewizyjnym dokumencie ''Wahrheit macht frei!''[Wprowadzenie do tej książki dostarcza, krótkiego, ale pouczającego podsumowania działalności Gerharda Laucka.]

 Podobne do bardzo długiej wojny, ''kina wojny'' - z powodu najbardziej dominującego ''oddziału'' - przeszły zmiany. ''Nielegalne ramię'' NSDAP/AO było dominującym w latach 70 i ponownie w latach 90 ubiegłego wieku. Z kolei ''legalne ramię'' było dominujące w latach 80 i ponownie na przełomie wieków. Tak jest do dziś. Może się to już nigdy nie zmieni. Nikt nie zna przyszłości.

 

III. NSDAP/AO sponsorowało publiczny dostęp do telewizji

 W latach 90 paczka z kasetami wideo przybyła do Lincoln. Nie do końca pojęliśmy jaką miała ważność. Byliśmy za bardzo zajęci, by oglądnąć wideo. Zajęło to kilka dni zanim ktoś włączył wideo i zdał nam raport.

 Prawdopodobnie tydzień później zadzwonił do nas podekscytowany współpracownik. Oglądał wideo i wykrzyknął, że było ŚWIETNE! Jawny NS program telewizyjny, tutaj w Stanach Zjednoczonych!

Nigdy nie słyszeliśmy, ani nawet nie myśleliśmy o tym, że coś takiego może istnieć! (Uwaga: Program istniał przez jakiś czas! Oczywiście był on dobrze znany w ICH mieście, ale NIGDZIE indziej!)

 Zespół realizujący ten program spytał NSDAP/AO, czy zostaniemy ''oficjalnym sponsorem''. Zaakceptowaliśmy tę ofertę! Od tamtego czasu była tam krótka wiadomość ''Sponsorowane przez NSDAP/AO'' w każdym odcinku tego COTYGODNIOWEGO programu.

 NSDAP/AO publikowało STRONY FRONTOWE artykułów do tego programu we WSZYSTKICH DZIESIĘCIU GAZETACH.

Nakłoniliśmy naszych towarzyszy, by spróbowali zdobyć publiczny dostęp również w ICH miastach. W pewnym momencie ten program był transmitowany w SZESNASTU różnych miastach.

 Samo istnienie tego jawnie NS programu telewizyjnego zwiększyło morale (i prestiż) na świecie!

Niemiecki student opublikował pracę pisemną o NSDAP/AO. Przywołał on istnieje naszego własnego telewizyjnego programu jako istotny dowód funduszy i wyrafinowania!

Kiedy międzynarodowa brygada NS walczyła w Chorwacji wysłała nam materiał filmowy, nawet z walki. Przekazaliśmy to zespołowi od programu telewizyjnego. Uwzględnili to w ich, teraz ''NASZYM'' programie.

To było jasna sytuacja, w której nie było przegranych, zarówno dla tego zespołu I dla NSDAP/AO ORAZ dla całego ruchu NS!

 Zespół tego programu telewizyjnego zwrócił się do DWÓCH innych GŁÓWNYCH ORGANIZACJI NS - lecz później zostali odrzuceni przez obie (!) - zanim zwrócili się do nas. Znaleźliśmy wspólnie ''prawdziwe umiłowanie''.

 

IV. MIĘDZYNARODOWY ''NAZISTOWSKI'' INTERNETOWY PROJEKT

 WIDEO

 

Projekt został uruchomiony wiosną 2014 roku. 422 nowych internetowych NS wideo zostało wyprodukowanych i wgranych w mniej niż dwa miesiące...przez członków NSDAP/AO z trzech kontynentów...z bardzo ograniczonymi umiejętnościami, przestarzałym sprzętem i z małą ilością funduszy.

 

V. Projekt NS NEWS BIULETYN

Projekt został uruchomiony w marcu 2015 roku. 86 zagadnień w szesnastu językach zostało opublikowanych od marca do grudnia 2015 roku.


TY możesz pomóc! Dołącz do nas!
Razem Jesteśmy Silni!

 


An Inside Look oraz NSDAP/AO Today!


Zacznijmy z pewną analogią!

Kiedyś była ''firma doradcza''. Firma działała na skale globalną. Może to nie brzmi niezwykle. Zwłaszcza współcześnie. Niemniej jednak, ta firma była niezwykła. Nawet jak na współczesne standardy. Klienci firmy doradczej przede wszystkim zajmowali się małym biznesem i organizacjami nienastawionymi na zyski w Europe. Firma znajdowała się w USA, gdzie wolność słowa- wobec europejskich standardów -poprzez minimalną regulacje ze strony rządu stwarza lepszą sytuacje
niż w Europie. Dyrektor generalny tej firmy był ''Amerykaninem pochodzenia niemieckiego''. Lub bardziej precyzyjnie, był ''Amerikadeutscher'', czy “Auslandsdeutscher”.
Pracownicy firmy mieścili się w różnych kategoriach: a) ''współpracownicy biznesowi'' oraz ''niezależni wykonawcy'', b) ''wolontariusze'', którzy sympatyzowali z osobistymi
przekonaniami dyrektora generalnego firmy, c) ''wolontariusze'', którzy byli zaangażowani w grupach z podobnymi przekonaniami, oraz d) ludzie, którzy po prostu wierzyli w idealizm wolności słowa oraz ci, którzy chcieli zaprotestować przeciwko tłumieniu wolności słowa. Niezależnie od ideologii. Bliska kooperacja wszystkich tych różnych elementów wewnątrz firmy miała zarówno zalety jak i wady. Zalety są oczywiste. Wady włącznie z BEZPIECZEŃSTWEM!
Zatem, firma była bardzo rygorystyczna i zachowywała środki ostrożności. (Np. nawet wewnątrz tylko ''przydomki'' były używane zamiast prawdziwych imion).
Takie środki ostrożności mogły być wygórowane. Szczególnie dla Amerykanów żyjących w USA. Niemniej jednak, ryzyko ''skażenia'' i potencjalnego ''wywiezienia'' szczególnie sprzętu
elektronicznego zmusiły firmę do podjęcia takich środków ostrożności.

Teraz zajrzyjmy ''do środka'' tej firmy!

Aby zilustrować obraz firmy, posłużymy się fikcyjnym Amerykaninem zwanym ''Joe''.
Joe kontaktował się z firmą i mówił, że chce pracować jako wolontariusz.
Otrzymał odpowiedź, w której napisano:
Po pierwsze, został spytany o swoje umiejętności, zainteresowania, oraz rodzaj pracy, jaką by chciał wykonywać.
Po drugie, zaoferowano mu jego pierwsze ''zadanie''. ( Oczywiście, sam miał możliwość zaakceptowania lub odrzucenia go. Jeśliby zaakceptował, zostałby poproszony do określenia czasu przybycia).
Po trzecie, powiedziano mu trochę o środkach ostrożności w firmie.
Kiedy jego pierwsze zadanie zostało mu opisane, odpowiedział, że było ono ''łatwe, ale nudne''. Zaakceptował je.
Jego sumienie podpowiadało mu, że faktycznie była to ''łatwe, ale nudne'' zadanie. Było to dla niego jasne, że to faktycznie ''praca'', a nie ''zabawa i gra''. Jednak Joe był idealistą. Nie hobbystą. Więc się tym nie przejmował.
Joe patrzył na to w ten sposób. Ta ''czarna robota'' musi być zrobiona przez kogoś. Był on ''człowiekiem czynu'', a nie ''gawędziarzem''.
Ewentualnie zaoferowano mu inne zadanie. Zaakceptował je. To zadanie jako pierwsze nie było łatwe, ani nudne. Lecz nie było trudne. Joe powiedział do siebie: ''Okej! Teraz
awansowałem z obozu rekrutów''. Minął rok. Joe był bardzo zadowolony. Zrobił wiele i nauczył się sporo w tym czasie. Zrozumiał jak jego praca przyczyniła się do imponującego
rozwoju firmy. Zobaczył konkretne rezultaty. Wiedział, że odgrywał znaczącą role. Jego zadania stopniowo stawały się coraz ciekawsze. Lubił je wykonywać! Było wielu ludzi takich jak Joe w tej firmie.

Oczywiście ''Joe'' jest bohaterem fikcyjnym. Lecz jego historia oparta jest na prawdziwych faktach i przeżyciach ludzi!
 

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 - USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com & www.nsdap.info

NSDAP/AO Home Page