Nazi Lauck NSDAP/AO

Josė Antonijo Primo de Rivera

Josė Antonijo Primo de Rivera gimė Ispanijoje, Madride, 1903 – iųjų metų balandžio 24 – ąją. Jis buvo generolo Migelio Primo de Riveros, kuris buvo Ispanijos valstybės vadovas nuo 1923 – iųjų iki 1930 – ųjų metų, sūnus. Josė Antonijo studijavo teisę Madride, kuriame tapo teisininku. Stipriai įtakojamas Italijos Fašistų Partijos, jis nusprendė sukurti daugeliu bruožų į fašistus panašų judėjimą, bet kuris buvo išskirtinai ispaniškos prigimties. 1933 – iųjų metų spalio 29 – ąją Madrido „Pjesių teatre“ jis pasakė kalbą, skelbdamas Ispanijos Falangos įkųrimą.

Kita grupė, kuri buvo labai artima ispanų Falangai tuo metu buvo Nacionalsindikalistai (JONS), kurių vadas buvo Ledesma Ramos. 1934 – ųjų metų vasarį abi organizacijos susijungė, sudarydamos vieną organizaciją (FE-JONS). Josė Antonijo tapo jos vadu.

1936 – ųjų pradžioje Josė Antonijo buvo išrinktas į Ispanijos paralamentą. Jo būvimas legaliai išrinktu pareigūnu kairiąjai Madrido valdžiai mažai ką reiškė, jiems Josė Antonijo buvo visko, ko jie bijojo: patriotizmo, disciplinos, moralumo ir dvasiškumo, ženklas. Jie jokiu būdu nenorėjo leisti Ispanijos Falangai gauti valdžią legaliai, ar kitaip.

Kai Ispanijos valdžiai atėjo žinia, kad falangistai pradėjo ginkluotis, ji nusprendė suimti Falangos judėjimo vadus visoje Ispanijoje, įskaitant ir Josė Antonijo. Vadinamoji respublikinė valdžia nieko nedarė, kad sustabdytų socialistų ir komunistų ginklavimasi, netrukdė jų kriminaliniams veiksmams.

Ispanijos Falanga buvo paskebta nelegalia organizacija. 1936 – ųjų metų lapkričio 18 – ąją Josė Antonijo rašė: „Vakar pasmerktas mirti, aš meldžiu Dievo, kad, teisdamas mano sielą, jis jai priskirtų ne mano nuopelnų matą, o savo begalinį gailestingumą.“ Po dvejų dienų, lapkričio 20 – ają, Josė Antonijo buvo pastatytas prieš siena ir, su malda savo lūpose ir su gaileščiu jį nužudyti besirengiantiems priešams, jis buvo nužudytas.

Josė Antonijo mirė kaip vyras, jis mirė kaip didvyris, kankinys ir šventasis. Ne nuostabu, kad šiandieną, šiame amoralumo ir niekšų amžiuje, Josė Antonijo stovi kaip švyturys su vis didėjančiu populiarumu ir pasekimu ne tik Ispanijoje, bet ir likusiame pasaulyje.

ŠLOVĖ DIDVYRIAMS!

Adolf Hitler , Mein Kampf , Schutzstaffel , Waffen-SS

www.third-reich-books.com - www.zensurfrei.com

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com