Nazi Lauck NSDAP/AO

Tabu!

Šodien mūsu kustība nav īpaši populāra. Tas ir ļoti vienkārša iemesla dēļ- mēs esam revolucionāra kustība. Mūsu kustība kā tāda neatbalsta mūsdienu populāros noziegumus un ignorēšanu, bet tā uzdrīkstas mest izaicinājumu mūsdienu sabiedrības lielajiem, gandrīz svēti neaizskaramajiem, tabu.

Kas vispār ir tabu? Elementāri, tas ir nekur nerakstīts, bet sabiedrībā iesakņojies nē-nē-tā nav, kas aizliedz kritizēt noteiktas personas un notikumus.

Jebkurai sabiedrībai, vienalga, vai tā ir primitīva, vai attīstīta, pastāv savi aizliegumi. Un šie tabu ir uzticami indikatori, ar kuru palīdzību pastāvošā vara kontrolē kādu noteiktu sabiedrības daļu. Uzdodot jautājumu: Kurš un kāpēc nedrīkst būt pakļauts kritikai? Var iegūt atbildi uz to, kas kontrolē sabiedrību un arī tajā valdošos aizliegumus.

Kā piemēram , Komunistiskajā Ķīnā cilvēks nedrīkst kritizēt Mao Dzedunu. Ziemeļkorejā nedrīkst izteikt nosodījumu Kimam Jongam II un viņa kohortai. Tāpat Kubā jāuzmanās runājot sliktu par Fidelu Kastro. Tie visi ir tabu, un katrā atsevišķā gadījumā tie mums palīdz atklāt, kas valda pār šo valsti un tās ļaudīm.

Bet iepriekš uzskaitītajās valstis ir t.s. totalitārie režīmi, bet mūs interesē jautājums- vai demokrātijai arī ir šādi tabu?

Savā valstī mēs varam kritizēt gan konservatīvās, gan demokrātiskās, gan sociāldemokrātiskās partijas. Tāpat mēs varam iebilst katoļu vai luterāņu baznīcai. Jā, tas parāda, ka neviena no šīm partijām vai organizācijām nenosaka lietu kārtību valstī.

Bet padomājot dziļāk par aizliegumiem visā Eiropā mēs varam uzdot paši sev jautājumu: Vai es varu skaļi kritizēt gejus un lesbietes un netikts nosodīts? Vai es varu iebilst pret imigrantu pieplūdumu manā zemē? Vai es galu galā varu izteikt savu viedokli par holokaustu?

Patiesībā mēs jau it kā saprotam, par kuriem cilvēkiem iet runa, jo mēs visi viņus pazīstam- Ž. Un arī šeit it sava veida tabu- šo personu vārdu mēs varam izrunāt vienīgi ar cieņu vai ar labu balss toni utml., cilvēki ir iedresēti izvairīties no tā vienkāršā vārda- žīds- izmantošanas. To parasti aizstāj ar kādu citu vārdu, piemēram, ebrejs, vai jūdaisma ticības piekritējs, vai citā nozīmē- ak, šis bezgala atsaucīgais žīdu jauneklis...

Jebkurš, pat čigāns, vai nēģeris, nokļūtu lielās nepatikšanās, iesaistoties cīņā pret pašpasludināto izredzēto tautu. Te arī atklājās mūsdienu sociālās hierarhijas augšdaļas veidotāji. Tā žīdi slēpjas zem demokrātiskās- liberālās Eiropas maskas.

-----------------------

Tagad varam apspriest nedaudz cita veida tabu, kuri, nevis kā iepriekšēji, neļauj izteikties kritiski, bet gan nepieļauj neviena laba vārda pateikšanu par konkrēto personu, notikumu vai parādību.

Tā piemēram, reāla, pierādīta teorija, ka rases atšķiras ne tikai pēc ādas krāsas, ir diezgan liels aizliegums.

Bet visspēcīgāk un noraidošāk mūsdienu sabiedrībā tiek uztverta tikai viena Ideja- nacionālsociālisms.

Tāpat, ir tikai viens simbols, kurš ir aizliegts un nosodīts gandrīz vispasaules mērogā- Svastika.

Bet pāri šim visam stāvs persona, par kuru nekad nedrīkst izteikties pozitīvi un attaisnojoši, visu laiku ienīstākā 21. gs. perosna- Ādolfs Hitlers. Un viņš ir mūsdienu pasaules lielākais tabu!

Atliek vien pašam izsecināt, kāpēc tas tā ir..

------------------------

Diemžēl, lielākā daļa cilvēku pieņem un nepretojas šiem aizliegumiem, lai gan tiem nav nekāda dziļāka pamatojuma. Tieši tādēļ tie turpina veiksmīgi indēt sabiedrības prātu.

Bet ko mums atliek darīt, mums- šīs sistēmas oponentiem? Kādai mūsu jābūt mūsu atbildei uz šo acīm redzamo farsu un melīgumu? Vai mums tomēr vajadzētu samierināties un pieņemt šos aizliegumus, neiebilst?

Lielais jautājums ir: Ko mēs vispār cenšamies darīt lietas labā? Ja mēs kaut kādā veidā atbalstītu un pieņemtu šo veco sistēmu, mums būtu jāpakļaujas arī šiem tabu. Bet tas ir nepieļaujami, tāpēc mūsu kustība meklē iespēju veidot Jauno kārtību kulturālajā pasaulē.

Mūsdienās pastāv kustības un organizācijas, kas iebilst pret dažām no iepriekš nosauktajām lietām, piemēram, tie iebilst pret rasu sajaukšanos, pret homoseksuālismu, dažkārt atrodas ļaudis, kas kritizē Izraēlu un cionismu, retais iebilst pret vispasaules žīdismu kā tādu.

Lai nu kā, bet tiklīdz šīs organizācijas strīda, vai parastas intervijas laikā, nonāk līdz jautājumam par lielāko tabu no visiem, šo organizāciju pārstāvji apklust un pakļaujas sistēmai, tas nozīmē, ka šīs organizācijas vai partijas kapitulē. Saprotams, ka viņi baidās izteikt atzinību Ādolfam Hitleram, vai veikt kādas akcijas, kas būtu dēvējamas kā fašistiskas. Viņi baidās tiek identificēti ar nacismu. Dažkārt, šo partiju pārstāvji, lai sevi attaisnotu, izsakās slikti par Ādolfu Hitleru. Šādi viņi grib kļūt populārāki un efektīvāki.

Bet efektīvi KAM? Tā arī ir šo ļaužu lielākā kļūda- viņi domā, ka var iebilst un pieprasīt izmaiņas vienā jomā un tādējādi sagrābt sev varu. Diemžēl efekts, ja tāds vispār tiktu panākts, būtu niecīgs un īslaicīgs. Ja nestājas pret visiem iepriekš uzskaitītajiem tabu un sistēmu kā tādu, tad šīm darbībām nav nekāda jēga. Tas nemainīs valdības eliti, tā nebūs totāla tīrīšana, bet nelielas, bezjēdzīgas izmaiņas. Tieši tāpēc visi tabu, bez izņēmuma būtu jālikvidē.

------------------------

Visa šī vecā sistēma ir kā kāršu namiņš. Tās pamati ir lieti melos un ierobežojumos. Tiklīdz centrālais tabu veidotāju kodols tiks iznīcināts, visa sistēma sabruks. Fakts ir tāds, ka mēs nekad neatbrīvosimies no šīm važām, ja pieļausim kaut vienu no tabu pastāvēšanu.

Mūsu teorija ir šāda- mums ir pilnībā jāiznīcina vecās sistēmas ideoloģiskie pamati ar visiem tās radītājiem! Šī mērķa sasniegšana attaisno jebkurus līdzekļus. Protams, teorija ir viena, bet kā to izdarīt praksē ir pavisam cits jautājums.

Mets Koels. New Order līderis.

http://www.theneworder.org/

Padomājat, vai jūs vēlaties pieņemt šo paverdzinošo sistēmu kāda tā ir? Ja jūs uzskatāt, ka šim absurdam būtu jādara gals- meklējiet kontaktus ar mūsu domubiedriem Latvijā.

 

Adolf Hitler , Mein Kampf , Schutzstaffel , Waffen-SS

www.third-reich-books.com - www.zensurfrei.com

NSDAP/AO - PO Box 6414 - Lincoln NE 68506 USA http://www.nazi-lauck-nsdapao.com