Politsei tulistab Hessi aktivistide pihta!!! – Riiklik mõrvakatse Altenburgis???

Altenburg. Ööl vastu tänast teisipäeva (15/16.08.2004), tulistas politsei rahvuslike aktivistide pihta, kes tahtsid kleepida Hessi plakateid. Üks kamraad sai käest vigastada ja praegusel tunnil opereeritakse teda.

Grupp rahvuslike aktiviste tahtis ööl vastu rahulenduri Rudolf Hessi 17. surmaastapäeva, rahvale seletavat propagandamaterjali levitada ja kleepida Altenburgis. Hessi aktiviste märkas üks politsei patrull. Üks politseinik haaras järsku relva ja tulistas aktivistide pihta. Üks kuul tabas üht noort rahvussotsialisti kätte.

Kas see oli lühis, mis kihutusmeedia tõttu segadusse sattunud politseinikul tekkis või oli see politseijuhatuse poolt antud luba tulistada rahvuslike Hessi plakatikleepijate pihta, on hetkel selgusetu. Selge on ainult, et meedia pidevad ässitused kõige rahvusliku vastu ja loll möla mingist militantsest Pruunist Armee Osakonnast on lõppuks ka mingil määral politseinikeni jõudnud, et need ei pelga laskevalmis relvadega tulistada relvastamata poliitiliste oponentide pihta ja see juures surnutega selgelt arvestades.

Rahvuslik vastupanu näitab täna Altenburgis välja selget protesti riikliku mõrvakatse ja politsei terrori suhtes. Kokkusaamine toimub kell 17.30 Altenburg. Infot täpse kokkusaamis koha kohta saate numbril 0178 / 865 68 56.

Leiab aset ka ühine Thüringi Rahvusliku Vastupanu pressi konverents:

+++Thüringi Rahvusliku Vastupanu pressiteated+++

Möödunud ööl toimus verine kokkusattumine kahe rahvusliku aktivisti ja politsei vahel.

Aktivistid olid varasel hommikul Altenburgi kesklinnas, et seal plakateid kleepida. Seda toimingut märkasid politseiametnikud, kes noori sakslasi kinni hoidsid isiku tuvastamiseks. See isikutuvastamine viidi läbi aga laske valmis relvaga ametnike poolt. Siis sai üht sakslastest, kes ei käitunud ei agressiivselt ega ohustavalt ametnikega, kuul ülakätte ja vigastas teda nii raskelt , et ta on ikka haiglas ja teda tuleb veel mitu korda opereerida.

See on uskumatu kuidas selles riigis käitutakse oponistlike noorukitega.

Siin on meie arust selgelt tegu riikliku mõrvakatsega. Mis oleks olnud, kui kamraad oleks end selle lasu momendil liigutanud ja kuul oleks tabanud ülakäe asemel hoopis teda selga. Selliseid olukordi põhjustatakse meelega süsteemi ja ta vasallide poolt, juba kuid aetakse juttu mingist Pruunist Armee Osakonnast ja rahvusliku opositsiooni suurenevast militariseerimisest. Siin on soovitud tulemus: patrull politseinikud tulistavad plakateid kleepivate noorukite pihta. Kes relvadega noorte oponentide pihta tulistab, ärgu imestagu, kui see viib vastava reaktsioonini rahvusliku oponentide seas. Me nõuame poliitilise juhatuse selget märguannet. Mitte esimest korda ei juhtu Thüringis seda kui politseinikud õigustamata relva haaravad. Juba 1999 lasti üks matkaja läbi suletud ukse politsei poolt maha. Tõenäoliselt on Thüringi politseil vaja järel õpet relva kasutamise osas.

www.widerstand-thueringen.de

Eesti Keel