Einstein: „Sajandi mees" või „Mees, kes ta kunagi polnud"!?!

Detsembris 1999 kuulutas ajakiri Time Albert Einsteini sajandi meheks. See pole just üllatuseks, sellepärast, et mõlemad on juudi päritolu! See selleks, tulek meelde tuletada, et Einsteini ja tema juutidest kompanjonide Leo Szilard (Spitz), Edward Teller, Eugene (Jeno) Wigner ja Robert Oppenheimer kaasabile sai teoks atomaarne holokaust Hiroshimas ja Nagasakis (pommid, mis olid tegelikult Saksa linnadele mõeldud) ja keskkonna mürgitamine läbi aatomenergia tööstuse. Faktid, mida ei mainitud, kui müüt „sajandi mehest", inimkonnale mingiks eeskujuks loodi.

Einstein, eeskujulik bolševist ja sionist, kellel koolis halb õppeedukus oli, varastas mitmeid oma ideid teistelt, isegi oma naiselt Mileva Marielt, ta serblasest klassiõde Zürichi polütehnilisest instituudist, kellega ta abiellus 1903. 1919 kui ta oportunist oli, lasi Einstein end Mariest lahutada, samal aastal kui ta kuulsaks sai, sellepärast, et üks briti päikesevarjutus ekspeditsioon tema oletusi kinnitas.

Pöördume nüüd Einsteini tõepärasusele, mis teenimatult "Kahekümnenda sajandi geeniuseks" nimetatakse. Ajaloolased olid alati arvamusel olnud, et David Hilbert, üks saksa matemaatik, avastas Einsteini õiged relatiivsusteooria võrrandid, Einstein lihtsalt kopeeris need võrrandid. Sellele lisandub veel, et matemaatiline võrrand „E=mc ruudus", mis meid aatomi ajastusse viis, avastati juba Olinto de Pretto poolt aastail 1903. Einstein kasutas De Prettosi teadmisi alles aastal 1905, seda aga ei usutud!

Tema vastuoluline ja tume karakter tuli alles esile, kui patsifistist Einsteinist sai juht figuur, Ameerika Saksamaa vastases sõjas, seda toetas ja salajaselt aatompommi leiutas! Kuidas on selle mehe eraeluga, keda kujutatakse isaliku figuurina ja hullu professorina? Einstein oli seelikukütt, kes polnud truu oma kahele naisele ja oma lastele oli ta võõras ja tal oli ka abieluväliselt tütar. Nendel teist, kes huvituvad ta salajastest ja räpastest faktidest, vaadake Highfields ja Carters teost The Private Lives of Albert Einstein (New York, 1944).

Selline karakter on siis „sajandi mehel"!

Aga kas Einsteini autasustati? Tuleks järgnevat arvestada: Aastal 1998 tehti arvamus küsitlus Time „Time 100"– „Sajandi isiksused"-kes tõmbas endale miljonite inimeste tähelepanu endale. Jeesus Kristus oli esimesele kohale valitud ja teisel kohal oli Natsi-Saksamaa juht Adolf Hitler. Jeesus, sellepärast, et ta ei elanud kahekümnendal sajandil, läks sealt välja, juhtis nimekirja Hitler.

Perspektiivi, et Hitler oleks sajandi mees, ei saadud tolereerida! Juutide poolt juhitud massimeediad on viimased 60 aastat sellega tegelenud, muinasjutte holokaustist ja kuritegelikust tööstusest püstitada, et Hitlerit nii kuradilikuks teha kui võimalik. Nad püüavad tema kaela ajada kõige brutaalsemaid kuritegusid, mis hoopis nende kommunistlikke vendade poolt nõukogude liidus toime pandi. Nad teevad kõike, et tõde varjata, et Hitler oma rahva esikohale seadis, tagasihoidlikult elas, palka ei nõudnud, isegi peret ei loonud, et saaks täielikult oma rahvale pühenduda. Tema positiivseid saavutusi valitsuse juhtimisel, tegusid sõnade asemel tegi, me ei kuule neid: Kuue aastaga said kuuest miljonist töötust said miljon töökoha(enamik enne taasrelvastumist ); Vaesust polnud, järsk tõus toimus elustandardis, 300 000 uut elumaja ehitati ja teisi riiklike heaolu-ja tervishoiuprojekte teostati(näiteks oli rohkem haiglaid ja arste); Suuri saavutusi oli tööstus toodangus, kooli hariduses ja kultuuris; ja kuritegevus langes drastiliselt…Proovige leida ajaloo õpikutest positiivsete saavutuste nimekirja! Kui te seda ei leia, siis küsige endalt, miks 80’000’000 inimest mitmeid kordi Hitleri poolt hääletasid, või miks teises maailmasõjas 1’000’000 välismaalast vabatahtlikult Hitleri poolel võidelda, isegi ta kunagised vaenlased. Propagandamüüte ei usu ju ükski inimene!

Igatahes piisas väljavaatest, et juudi rühmitusi liikumisse panna ja pandi mõrvatud Iisraeli peaministri Yitzhak Rabin nimekirja tippu, tundmatu, kes isegi esimese 20 koha hulgas polnud. Aeg möödus ja teised juudi grupid panid esikohale ühe teise juudi, Albert Einsteini.

Eesti Keel